• ۱ تیر ۱۴۰۰

استفاده برنامه Microsoft’s To Do از هوش مصنوعی

 استفاده برنامه Microsoft’s To Do از هوش مصنوعی

Slackers beware: هوش مصنوعی مایکروسافت اکنون تشخیص می دهد که ،چه کاری را به تعویق می اندازید و به شما پیشنهاد می دهد آن را زود تر انجام دهید.

اگر میخواهید روز خود را با یک برنامه مشخص شروع کنید ، چرا اجازه نمی دهید هوش مصنوعی این کار را برای شما انجام دهد؟ مایکروسافت به تازگی یک به روزرسانی جالب برای برنامه To Do خود منتشر کرده است که برنامه شما را در طول روز با هوش مصنوعی مدیریت میکند.

هوش مصنوعی جدید پیش بینی کننده مایکروسافت در برنامه TO DO

مایکروسافت این ویژگی را در وبلاگ Tech Community اعلام کرد. اکنون ، وقتی می خواهید به چیزی برای اضافه کردن به برنامه فکر کنید ، To Do لیستی از هفت پیشنهاد به شما ارائه می دهد ، “برنامه هایی که مهم به نظر می رسند”.

این پیشنهادات براساس نحوه استفاده از برنامه و فعالیت قبلی شما است. به عنوان مثال ، اگر کار خاصی فوری به نظر برسد ، مایکروسافت سعی خواهد کرد به شما پیشنهاد دهد که این کار را زودتر انجام دهید. به همین ترتیب ، برنامه ایی را به شما نشان می دهد که مهلت مقرر دارند تا انجام آنها را فراموش نکنید.

اگر پیشنهاد هوش مصنوعی پیشنهاد خوبی بود ، می توانید روی نماد بعلاوه کنار صفحه کلیک کنید تا آن را به برنامه روزانه خود اضافه کنید. در غیر اینصورت ، می توانید روی سه نقطه کنار آن کلیک کنید و عبارت “این مربوط به من نیست” را انتخاب کنید و هوش مصنوعی بهتر می آموزد که چگونه روزهای خود را برنامه ریزی کنید.

جاه طلبی مایکروسافت برای آینده ای مبتنی بر هوش مصنوعی
مایکروسافت اهداف جاه طلبانه ای برای هوش مصنوعی خود در نظر گرفته است ، اما در حال حاضر ، می توانید از آن برای پر کردن بهتر برنامه خالی خود استفاده کنید. این بروزرسانی منتشر شده است ، بنابراین اگر این مورد ،علاقه شما را قلقلک می دهد حتماً سر بزنید و آن را امتحان کنید.

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *