• ۱۲ مرداد ۱۴۰۰

کاهش قیمت Galaxy Z Flip

 کاهش قیمت Galaxy Z Flip

سامسونگ برای همیشه قیمت Galaxy Z Flip را تا ۲۵۰$ شکست

اگر به دنبال گوشی تاشو میگردید، اما نمیخواهید بیشتر از ۲۰۰۰$ برای Galaxy Z Fold هزینه کنید، این بهترین فرصت برای شماست. سامسونگ در سایت رسمی خود (samsung.com) اعلام کرد که قصد دارد برای همیشه قیمت این گوشی را تا ۲۵۰$ کاهش دهد، که قیمت این گوشی را به ۱۱۹۹.۹۹$ میرساند. قیمت کنونی این گوشی ارزان نیست، اما در محدوده سایر پرچمداران است.

کاهش قیمت Galaxy Z Flip 5G
این گوشی حالا با قیمت کمتری قابل دسترسی است، پس اگر میخواهید آن را خریداری کنید، نیازی به تعلل نیست.
اگر مطمئن نیستید که Galaxy Z Flip 5G گوشی ای است که میخواهید یا نه، خود را سرزنش نکنید. از نظر مشخصات فنی، انگیره خریدن Galaxy S21 Ultra با قیمت مشابه، میتواند از هرنظر این گوشی را شکست دهد.
در هرحال، ویژگی بارزی که گوشی S21 Ultra فاقد آن است، طراحی ابداعی است، که عامل اصلی فروش Galaxy Z Flip 5G است. اگر نیاز به گوشی ای دارید که تا شود و در جیب های کوچک به راحتی جا شود، در خرید این گوشی شک نکنید.
گوشی Z Flip شاید به اندازه S21 ultra قدرتمند نباشد، اما از نظر مشخصات فنی، با سیستم دوربین های قوی، حافظه ۲۵۶گیگابایتی و ویژگی های دیگر، گوشی قدرتمندی به حساب می آید.
قیمت این گوشی پایین تر نمی آید
تنها گوشی تاشو که از نظر قیمت به گوشی Z Flip 5G نزدیک است، گوشی Motorola Razr است، که قیمت آن ۱۴۰۰$ و حدود ۲۰۰$ از گوشی تاشو سامسونگ گرانتر است.
اگر یک گوشی تاشو با قیمت معقول میخواهید، Galaxy Z Flip 5G بهترین انتخاب است.

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *