• ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

آپدیت بزرگ مرورگر microsoft edge

 آپدیت بزرگ  مرورگر microsoft edge

مرورگر microsoft edge, در حال اضافه کردن ویجت های وب است, همانطور که مدعی شده بود که این ویژگی به زودی اضافه میشود. شرکت مایکروسافت در حال تلاش است تا مرورگر خود را به بهترین وضعیت خود برساند. حالا این کمپانی قصد دارد سه ویژگی قابل توجه به این مرورگر اضافه کند, که آینده آن را بسیار درخشان تر از قبل میکند.

برنامه مایکروسافت برای edge

سه ویژگی جدید, در یک آپدیت جدید و قابل توجه در دسترس عموم قرار میگیرند, بنابراین ارزش چشم انتظار بودن در آینده نزدیک را دارد.
در آغاز, microsoft edge قصد اضافه کردن پشتیبانی وب ویجت را دارد. این ویجت ها یک روش آسان برای دسترسی سریع به اطلاعات مرورگر است. این نرم افزار ویجت های مختلفی با سایز و شکل های مختلفی را تست خواهد کرد, اما فعلا تنها با ویجت اخبار شروع خواهد کرد. در ادامه, این مرورگر قصد اضافه کردن تب جست و جو را دارد. اگر این موضوع برایتان آشناست, احتمالا به این خاطر است که قبلا خبر احتمالی آن به گوشتان خورده است. خوشبختانه, این انتظار, به واقعیت پیوسته و مایکروسافت قصد دارد این ویژگی را که قبلا مرورگر کروم آن را دارا بود, به edge اضافه کند.
و در نهایت, قادر خواهید بود که تمام افزونه های مرورگرتان را از یک منو مدیریت کنید. این منو در تسکبار مرورگرتان قرار خواهد گرفت و وقتی بر روی آن کلیک کنید, تمام افزونه هایی که روی مرورگرتان دارید و راهی سریع برای فعال یا غیرفعال کردن هرکدام به شما نشان میدهد.
دقیق مشخص نیست این آپدیت چه زمانی ریلیس میشود, اما سایت Windows Latest آن را با عنوان آپدیت بعدی عنوان میکند. بنابراین, اینطور که به نظر میرسد زمان زیادی نیاز نخواهد بود تا این مرورگر به مرورگر مورد علاقه کسانی که به دنبال آپدیت های جدید هستند تبدیل شود.

آیا microsoft edge اتفاق بزرگ بعدی خواهد بود؟

برای مدت طولانی, مرورگر مایکروسافت به عنوان دانلود منجر پیشرفته ای برای نصب کروم و فایرفاکس در نظر گرفته میشد. از زمانی که مایکروسافت بیس chromium را به مرورگرش اضافه کرد, محبوبیت آن را در دنیای مرورگر ها افزایش داد.
سایت StatCounter این مرورگر را به عنوان دومین مرورگر پر استفاده در آمریکا در این زمان نشان میدهد. از مدت ها پیش این موضوع معلوم بود که فایرفاکس با ورود edge, از دور خارج شد, اما حالا با این آپدیت جدید edge وضعیت فایرفاکس حتی بدتر نیز شده است.

مرورگر edge در دنیای مرورگرها

اگر در گذشته طرفدار مرورگر مایکروسافت نبوده‌اید, حالا زمان خوبی است تا با آن و تمام هیاهو درباره آن آشنا شوید. آپدیت بزرگی برای آن در راه است, و این آپدیت همه چیز را درباره این مرورگر به شدت بهتر میکند.
شرکت مایکروسافت میداند که این کار باعث برد آن است. در واقع, کمپانی اخیرا اعلام کرد که ۶۰۰ میلیون جمعیت کشورها در حال حاضر از مرورگر edge استفاده میکنند.

0 دیدگاه

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *